KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476682
nr 1247 6682
H Herslow, Interiör. Olja på duk, signerad. 38x46
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:45:14
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)